Müşterilerimiz Ne Diyor?

Düşündüğüm ismin marka başvurusu yaptırmak için neredeyse tüm patent firmalarını aradım. Hemen hepsi ismin marka olmaya müsait olduğunu söylediler, pek az kısmı benzer başka markalar nedeniyle olmayacağını söyledi fakat sizin kadar detaylı analiz raporu hazırlayan yok. Teşekkürler. Marka olmaya müsait bir isim bulunca mutlaka sizinle çalışacağım.

Nazım Orhun

Markamı tescil yaptırmak için 1 hafta araştırma yaptım. Kimisi tescil için 100TL kimisi 1000TL istedi. Önemli olan ödenen para değil dürüstlük. Sizin ofisin sahiplerinin avukat olması tecrübeniz ve dürüst yaklaşımınız sonucunda sizde karar kıldığım için memnunum.

Eyüp Akın

Eltutan’da beni en çok etkileyen konu beklentileri doğru algılamak için yakın çalışmaya gayretleri, İşlerinde uzmanlar, deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş bir ekipleri var.

Efor

Kendileriyle 6 yıldır çalışıyorum, bu sürede bir kez dahi “acaba” diye düşünmedim, hizmet anlayışı çok güzel, kaliteli ve dürüst hizmet almak isteyenlere tavsiye ederim

Murat Doğan

Patent tescilini herkes alabilir ama patent sorunları çıktığında kaç firma hakkıyla hukuki destek verebilir. Patent hukuku alanında tanıdığım en iyi avukatlara sahipsiniz desteğiniz mükemmel.

Master Çözüm

Tasarım tescili alanında hizmet almaktayım. Tescil sonrası sağlanan hukuksal destek gerçekten çok profesyonelce. Eltutan Patent'te çalışan tüm avukatlara çok teşekkürler.

Star Plas

Ben titiz birisiyimdir, eşim dahi zaman zaman bu huyumdan sıkılır (Gerçi belli etmez: ) Bitmeyen sorularıma bıkmadan ve anında cevap veren, her turlu destek talebimde sorunu çözen Eltutana teşekkür ederim.

Jet Kablo

Bu zamanda işini güzel, doğru ve zamanında yapan güvenilir firma bulmak zor. Marka tescilinde karşıma çıkması çok güzel Avukat Murat bey çok samimi ve tecrübeli Teşekkürler.

Cafe Turkuaz

Siz de görüşlerinizi ve önerilerinizi iletişim sayfamızdan bize ulaştırabilirsiniz.