Kurumsal - Eltutan MARKA PATENT TESCİL


Tüm Haberler

Haberler

Stop
Play

Üye GirişiEltutan Patent | Slogan Tescil | Barkod Al | Marka Kontrol | Marka Borsasi | Online Marka | Usta Patent | Eltutan | Marka Patent Davasi | Turkish Patent | Marka Patent | Kalite

ELTUTAN PATENT & HUKUK

Eltutan Patent & Hukuk Bürosu, 1997 Yılında Avukat Murat Eltutan Ve Çalışma Arkadaşları Tarafından Kurulmuştur.

Büromuz, Öncelikle Koruyucu Hukuk Ve Danışmanlık Hizmeti Sağlamaktadır, İhtilaf Ve Sorunları Daha Doğmadan Tespit Etmek Ve Önlemeyi Amaçlamaktadır.

İhtilafların Ve Sorunların Tüm Tedbirlere Rağmen Yargıya Yansıması Halinde İse Öngörülü Ve Hazırlıklı Olarak Yargısal Sürece Etkin Katılım Ve Buna Bağlı Olarak Uğranılan Haksızlıkların Ortadan Kaldırılması Ve Adaletin Gerçekleştirilmesi Sağlanmaya Çalışmaktadır.

TEMEL HEDEF / VİZYON

Adalet Bilinci, Sevgi Ve Kalite İle Birlikte Yaratıcı Kurumsal Etkinlik:

Mesleki Ve İnsani İlgimiz, Bilgimiz, Deneyimimiz, Sevgimiz Ve Adalet Bilincimizle, Ülkemizde Ve Dünyamızda En Yaratıcı, En Etkin Ve En Kaliteli Hukuk Ve Patent Danışmanlığı Kurumlarından Biri Olmak.

GÖREV, AMAÇ / MİSYON

Öncelikle Koruyucu Danışmanlık:

Danışmanlık İşlevimize Bağlı Olarak, Müvekkillerimizin Hukuka Uygun Ve Adaletli Bir Ortamda, Uyuşmazlıklardan Uzak Yaşamalarını Sağlamak Ve Hukuksal Güvenliklerini Sürekli Kılmak.

Uzlaşma ve Tahkim Kurumlarını İşletmek:

Hukuksal Uyuşmazlıkları, Öncelikle Uzlaşma Yöntemleri Ve Tahkim Kurumu İşleterek Çözmek, Müvekkillerimizi Yargıdaki Adaletsizlikler, Gecikmeler, Yüksek Maliyetler Ve Dava Stresinden Kurtarmak.

Yargısal Sürece Etkin Katılım:

Uyuşmazlıkların Yargıya Yansıması Halinde, Öngörülü Ve Hazırlıklı Olarak Yargısal Sürece Etkin Katılım Ve Uğratılan Haksızlıkların Ortadan Kaldırılması Ve Adaletin Gerçekleştirilmesini Sağlamaya Çalışmak.

Toplam Kalite Yönetimi Uygulamak:

Müvekkillerimizle Ortak Danışmanlık Vizyonu Oluşturarak, Doğal Hukuk İlkelerine Uygun Ve Çağdaş Kalite Anlayışıyla, Hukuksal İlişkilerinde Ve Ticaretlerinde Kalite Yöntemleri Uygulamalarına Katılmak.

Çevre ve İnsanlık Bilinciyle Yaşamak:

Yaşadığımız Bilgi Ve İletişim Çağında, Olumlu Kişisel, Mesleki Ve Kurumsal İlgilerimizi, Bilgilerimizi Ve Sevgimizi Doğa Ve İnsanlarla Paylaşarak Çoğaltmak, Adaletin Ve Kalitenin Egemen Olduğu Bir Dünya Yaratmak İçin Doğanın Kendisini Yeniden Üretmesi Ve İnsanlığın Yeniden Örgütlenmesi Sürecine Katkılarda Bulunmak.

STRATEJİK HEDEFLERİMİZ

Sürekli Gelişmek ve Etkin Olmak:

Kurumsal Örgütlenmemizin İnsan Ve Finans Kaynaklarını, Vizyonumuza Bağlı Kalarak Ve Misyonumuzu Gerçekleştirerek Üretken Kılmak Ve Geliştirmek, Her Aşamada Yeniden Üreterek Ve Yeniden Örgütlenerek Sürekli Gelişmek Ve Etkin Olmak.

Dünya Genelinde İşbirliği ve Örgütlenme:

Türkiye’den Başlamak Üzere, Tüm Dünyada Kurumsal Örgütlenmemizi Ve İşlevlerimizi Sürdürürken, Vizyonumuza Uygun İlgili Kişi Ve Kurumlarla İşbirliği Yaparak, Kişisel, Mesleki Ve Kurumsal İşlevlerimiz Ve Etkinliklerimizle Olumlu Nitelikleri Sürekli Geliştirmek Ve Gelişmelere Katılmak.

Sürekli Yaratıcılık, Temel Değerler ve Kavramlar Üretmek:

Türkiye’de Ve Dünyada Var Olan Olumsuz Hukuk Ve Kalite Anlayışı Ve Sistemlerine Karşı Evrensel Adalet Bilinci Ve Çağdaş Kalite Anlayışına Bağlı, Uyumlu, Gerçekleştirilebilir Temel Değerler Üretmek, Koruyucu Hukuk Danışmanlığı Ve Tahkim Kurumunun Geliştirilmesi Ve Yaygınlaştırılması Çalışmalarına Katkıda Bulunmak.

NEDEN ELTUTAN PATENT & HUKUK ?

Eltutan Patent & Hukuk Güvencesi Ve Kalite Anlayışına Sahip Olmamız

Adalet Bilinci, Sevgi Ve Kalite İle Birlikte Yaratıcı Kurumsal Etkinlik Mesleki Ve İnsani İlgimiz, Bilgimiz, Deneyimiz, Sevgimiz Ve Evrensel Adalet Bilincimizle, Ülkemizde Ve Dünyamızda En Yaratıcı, En Etkin Ve Kaliteli Patent Ve Hukuk Danışmanlığı Hizmeti Vermemiz,

Geniş Hizmet Ağı,

Sürekli Müşteri Memnuniyetini İlke Edinmiş Temel Ve Teknik Bilgi Donanımına Sahip Kadroların Oluşturduğu Çözüm Departmanları,

Uluslararası İşbirliği Ve Örgütlenme,

Marka, Patent, Tasarım ve Hukuk Araştırma Ve Sorgulamada Geniş Veri Tabanı,

Müvekkile Özel Çözüm Ve Strateji Geliştiren Farklı Yaklaşımları,

Haksız Rekabete ve Taklit Üretime Karşın Geliştirdiği Etkin Çalışma Yöntemleri,

Yargısal Süreçte Bilgi Birikimi, Deneyim Ve Etkin Katılım,

Memnuniyetini Paylaştığımız Binlerce Referans,

Kaliteli Ve Hızlı Hizmetin Rekabetçi Fiyatla Sunumu…


 Patent Canlı Destek

Eltutan Patent Anket

Türkiye 2023 yılına kadar dünya çapında tanınan kaç markaya sahip olur?
 
Eltutan Patentle “ Markanız Kontrol Altında ”